2001 yılından itibaren Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan farklı sektörlerde (Holding, Telekomünikasyon, Otomotiv, Finans, Bankacılık, Medya, Enerji, İnşaat, Sağlık, Turizm, Gıda) faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlara bilgi birikimimizi ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak uzmanlık gerektiren konularda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Academi Danışmanlık teknolojik altyapısı, bilgi birikimiyle kullanmış olduğu yöntem ve yazılımlar ile “Bütüncül Hizmetler” sunmaktadır.

Academi Danışmanlık, İş ortaklarımızın asıl faaliyet konularının dışında kalan alanlarda asiste hizmetler sunarak konsantrasyonunu ve verimliliğini artırmaya yardımcı olmaktadır.Dürüstlük ve Güvenilirliği kendisine ilke edinerek danışmanlığını yürütmüş olduğu kurumların gizlilik prensiplerine önem vermektedir.

Misyon

Güçlü ve deneyimli danışman kadrosu, profesyonel bakış açısı, farklı sektörlerdeki proje tecrübesi ve birçok kulvarda edindiği bilgi birikimiyle iş ortaklarına uygun maliyetli, hızlı, kaliteli ve sektörel çözümler sunmaktır.

Vizyon

Türkiye genelinde danışmanlık firmaları arasında güvenilirlik ve etik değerleri ile ön plana çıkan, yenilikçi proje fikirleri geliştirip, konusunda uzman kişileri barındıran, firmaların tüm danışmanlık isteklerine cevap vererek hazırlık, takip ve sonuçlandırma noktasında tercih edilen firma olmaktır.